Tarot – terapia duszy

  • Wczoraj otrzymałam sms-a od Ani:

„Poznałam niedawno fajnego faceta. Spotkaliśmy się 3 razy i wydawało się, że pasujemy do siebie. Teraz dzwoni rzadko. Dlaczego?”

Mężczyzna o którego pytasz uważa, że zależy mu na Tobie tak bardzo, że boi się, iż ma to wypisane na twarzy. Dodatkowo jest ciekaw Twojej reakcji i tego jak bardzo Tobie na nim zależy.

 

  • Następny sms był od Elżbiety

„Jesteśmy w stałym związku już od 5 lat, ale od roku zaczęło się coś między nami psuć. Próbuję rozmawiać z Grzegorzem, ustępuję mu, przepraszam go, ale on ciągle ucieka. Co robić?”

Otwieranie duszy, kiedy mężczyzna cię lekceważy, nie przynosi efektów. Musisz do niego przemówić czynami. Ciągłe uzewnętrznianie swoich uczuć jest jak żebranie. Wskazuje raczej na desperację, niż poczucie godności. Natomiast chłodne wycofanie się, kiedy on przekracza granice, odbierze jako postawę godną szacunku.

 

  • Sms od Klaudii

„Mam problem z moim chłopakiem. Czy on mnie kocha i czy chce być ze mną. Mam wątpliwości, bo ciągle opowiada o tym jak jest lubiany i podziwiany przez koleżanki w pracy. Co będzie z nami?”

Łukasz bardzo Cię kocha i planuje z Tobą przyszłość, ale chce byś myślała, że on ma w czym wybierać, nawet jeśli nie ma. Dlatego szarżuje, chcąc w ten sposób zrobić na Tobie lepsze wrażenie.

 

 

 

 

 

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj