O mnie

Tarotem, numerologią, kartami klasycznymi i anielskimi posługuję się od ponad 20 lat. Mam intuicję i szczególne predyspozycje do zajmowania się ezoteryką, ponieważ jestem numerologiczną siódemką. Pomagam ludziom, którzy w moich kartach szukają porad i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Na podstawie długoletniego doświadczenia mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że na wszystko jest rada. Że zawsze są przynajmniej dwa wyjścia z sytuacji, dwa rozwiązania problemu, że wiele można naprawić, zmienić lub odbudować, wykreować nową, zadowalającą sytuację. Uważam, że każdy z nas przychodzi na świat po to, by być kochanym i szczęśliwym. Jeśli chcesz by Twoje życie odmieniło się na lepsze, skorzystaj z mojego daru spoglądania w przyszłość. Pomogłam już wielu osobom odnaleźć siebie i podjąć ważne decyzje. Doradzam w każdej dziedzinie życia.

 

Na co dzień dostępna jestem dla Państwa poprzez portal internetowy MagiczneWrota.pl

Prowadziłam programy ezoteryczne w KosmicaTv na kanale Polonia1 i TVN Meteo, które były nadawane z moim udziałem od roku 2012.

Natomiast w roku 2017 zostałam zaproszona do prowadzenia programu Moc Magii na kanale TVN i TVN7, co sprawiło mi ogromną satysfakcję, gdyż mogę podzielić się z większą widownią swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Prawie każdego dnia otrzymuję od Państwa potwierdzenie tego, iż moje przepowiednie sprawdzają się i zadajecie Państwo następne pytania.

Metody działania: Tarot, Karty klasyczne, Wahadełko, Reiki, Numerologia, Oczyszczanie energetyczne, Rytuały, Jasnowidzenie, Runy, Karty anielskie.