Rytuał na przywołanie miłości

Jeśli czujesz się samotnie i uważasz, że nie możesz znaleźć odpowiedniego partnera wykonaj osobiście rytuał na przywołanie miłości. Najlepszym dniem na przeprowadzenie takiego rytuału jest piątek.

Przygotuj:

1 małe lustro

1 świeżą czerwoną różę

2 różowe świece

olejek różany i zapalniczkę

Usiądź w miejscu, w którym będzie Ci wygodnie i w którym będziesz czuła się bezpiecznie. Zadbaj o swój komfort i o to, by nikt Ci nie przeszkadzał, wyłącz telefon, komputer i wszelkie urządzenia mogące Cię rozpraszać.

Ustaw lustro tak, byś widziała swoje odbicie. Posmaruj świece olejkiem, postaw je po oby stronach lustra, tak by się nie odbijały w nim. Usiądź wygodne przed lustrem, skup swoją uwagę na oddechu, pozwól myślom spokojnie płynąć. Gdy uda Ci się osiągnąć stan spokoju i koncentracji weź do ręki różę i zapalaj świece zapalniczką wypowiadając intencję :

„Tu i teraz przyciągam do siebie Miłość, nikogo przy tym nie raniąc. Niech ten kwiat przyniesie mi Miłość aż po kres moich dni… Niech tak się stanie.”

Najlepiej, żeby zaklęcie zostało stworzone Twoimi własnymi słowami , gdyż wtedy posiada znacznie większą moc.

A teraz patrząc w swoje odbicie w lustrze poczuj się osobą kochaną i kochającą, otoczoną miłością i zaangażowaną w to uczucie z wzajemnością. Wchłaniaj energię płynącą z kwiatu. Bądź przygotowana na przyjęcie miłości, która niedługo pojawi się w Twoim życiu.

Rytuał powinien trwać kilka minut ( według indywidualnych potrzeb ) świecę możesz pozostawić zapaloną aż się wypali do końca, lub zgasić specjalnym kapturkiem i wykorzystać ponownie do rytuału np. za tydzień.

 

4 komentarze

 • Oka 1 lutego 2018 at 21:41

  A ten specjalny kapturek to jaki??

  Reply
  • ameliaken 2 lutego 2018 at 12:37

   kapturek do gaszenia świec przedstawiony jest na zdjęciu przy rytuale oczyszczania

   Reply
 • Mar 5 czerwca 2018 at 15:53

  Czy świece obojętnie jakie mają być ? Tylko różowe czy z wosku pszczelego?

  Reply
  • ameliaken 27 czerwca 2018 at 20:54

   Świece nie muszą być z wosku pszczelego. Każda świeca w kolorze różowym jest odpowiednia do rytuału na przywołanie miłości.

   Reply

Skomentuj