Znaczenie karty – GWIAZDA

W TAROCIE karta GWIAZDA mówi o zbliżającym się czasie wielkich nadziei, wiary w przyszłość, odrodzeniu po burzliwym okresie. Kartę tę można potraktować jako nagrodzę za poniesiony wysiłek, za przeżyte cierpienia i za dobre uczynki. GWIAZDA to światełko w tunelu, czyli marzenia zaczynają się spełniać. To satysfakcja, harmonia wewnętrzna, życiowy optymizm, odpoczynek i ukojenie. GWIAZDA jest karta ochronną, niweluje złe działanie kart sąsiednich, daje nadzieję na poprawę sytuacji.

W finansach karta GWIAZDA może symbolizować dobre inwestycje, okres sukcesów, spełnienie w sferze zawodowej. To także oznaka równowagi.

W miłości karta GWIAZDA oznacza pełnię zrozumienia. Satysfakcję, ciepło i miłość. Harmonijny związek.

W pytaniach o zdrowie karta GWIAZDA przepowiada wielkie nadzieje na powrót do zdrowia, energię, witalność. Wskazuje na zdolności lecznicze u osoby pytającej. Karta przypomina jak ważna jest akceptacja siebie i pozytywny wizerunek ciała. GWIAZDA to karta zdrowia i płodności.

Jeśli pytamy personalnie, to karta GWIAZDA przedstawia nam osobę wolną, spełnioną i szczęśliwą. Zawsze młodą duchem i życzliwą. Jest pełna nadziei i wewnętrznej radości. Cechują ją optymizm, fantazja i energia. Tworzy pozytywne relacje z ludźmi, jest szczera i uczciwa. Nawiązuje trwałe i serdeczne przyjaźnie.

Karta GWIAZDA odwrócona mówi o braku spokoju wewnętrznego, o przemęczeniu, niezadowoleniu. Wskazuje na brak motywacji, niewykorzystane szanse i talenty, spadek formy. Brak wiary w siebie zatrzymuje działanie, co powoduje zastój w pracy, jak również w sprawach uczuciowych.

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj