Znaczenie karty – SĄD OSTATECZNY

W TAROCIE karta SĄD OSTATECZNY inaczej zwana zmartwychwstaniem oznacza przebudzenie, odrodzenie, nowe spojrzenie na stare sprawy. Mobilizuje nas do podsumowań, oceny sytuacji życiowej, naszych osiągnięć i niepowodzeń. Czas wyciągnąć wnioski i ruszyć do przodu z nowymi siłami.

Karta symbolizuje wezwanie do działania, wyzwolenie, przebaczenie i wyrozumiałość. Pojawienie się tej karty świadczy o tym, że jesteśmy na dobrej drodze, że pokonaliśmy już przeszkody. To nie jest moment na wahania, ale czas żeby upomnieć się o nagrody. Czas na szczęście, radość i świętowanie, ale nie odkładaj na jutro, tego co możesz zrobić dzisiaj.

Karta SĄD OSTATECZNY oznacza również zmianę miejsca zamieszkania, przeprowadzkę.

W pytaniach o zdrowie: narodziny, wyzdrowienie, dobra wiadomość, zabieg umożliwiający powrót do zdrowia.

Jeśli pytamy personalnie, to karta SĄD OSTATECZNY przedstawia nam osobę uczciwą, tolerancyjną i niezwykle mądrą życiowo. Zazwyczaj skupia się na sprawach duchowych, sztuce bądź filozofii. Nie ma w niej strachu. Wie, że ma prawo do wolności, spokoju i poszanowania. Jest otwarta na zmiany, potrafi zaczynać wszystko od nowa. W miłości i przyjaźni potrafi stwarzać poczucie bezpieczeństwa, gdyż kocha akceptująco. Jest świetnym mediatorem.

Karta SĄD OSTATECZNY odwrócona mówi o nieumiejętności dostrzegania szans, jakie daje los, o zastoju twórczym. Czujemy się tak, jak byśmy byli schwytani w pułapkę i nie mogli podjąć jakichkolwiek działań. To karta trzymania się starych zasad, co nie jest dla nas korzystne.

 

 

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj