Znaczenie karty – SŁOŃCE

W TAROCIE karta SŁOŃCE jest wspaniałą kartą w każdym rozkładzie. Zapowiada radosne chwile, przyjemnie spędzony czas. Mówi o doskonałym zdrowiu, witalności i dobrym samopoczuciu.

SŁOŃCE w rozkładzie partnerskim jest zapowiedzią szczerej, prawdziwej miłości. Mówi o tym, że jesteśmy doceniani, że partner jest naszym przyjacielem. Może oznaczaj narodziny dziecka.

Karta SŁOŃCE to szczęście i radość. To jasność myśli, nawiązywanie nowych, obiecujących znajomości i kontaktów. Rozkwit talentów, inspiracja, optymizm, dobre nowiny.

Najbliższy czas powinniśmy wykorzystać, gdyż mamy powodzenie przy realizacji naszych planów.

Karta SŁOŃCE odwrócona nie zapowiada dużych problemów, ale trzeba liczyć się z opóźnieniami lub pewnymi przeszkodami. Często oznacza przejściowe problemy w związkach lub w przyjaźni. Przynosi też rozczarowania i zawody.

Jeśli pytamy personalnie, to karta SŁOŃCE przedstawia nam osobę dojrzałą, emocjonalnie zrównoważoną, która wie czego pragnie. Jest to osoba, która ma szczęście w finansach, pracy i życiu osobistym. Potrafi gładko realizować swoje plany. Owoców swojej pracy nie roztrwania, lecz korzysta z nich z pożytkiem i satysfakcją. Cieszy się każdym dniem. Tworzy kochający, bezpieczny dom.

Przy odwróconym Słońcu doradzam, by nie zamykać się samotnie w domu. Zdecydowanie lepiej wyjść do ludzi i pomyśleć o przyjemnych sprawach.

 

 

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj