Znaczenie karty – ŚWIAT

W TAROCIE karta ŚWIAT symbolizuje szczęśliwe zakończenie, znalezienie swojego miejsca na ziemi. Karta jest symbolem pełni. Oznacza koniec cyklu w całości i doskonałości.

Wszystko co do tej pory robiliśmy zaowocuje powodzeniem. Mamy w sobie dość siły by rozwiązywać wszelkie zadania, które stawia przed nami życie. Działamy z siłą i rezultaty naszej pracy mogą przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Jeśli wykorzystamy teraz swój potencjał, to nasze dzieła i prace znajdą harmonię w całości – cel zostanie osiągnięty.

Wyciągnięcie karty ŚWIAT jest najlepszą wróżbą, jakiej można sobie życzyć.To radość i sukces. Osiągnięcie celu, sława oraz nagrody i zaszczyty.

We wróżbach miłosnych karta ŚWIAT mówi o odnalezieniu „drugiej połówki”. Harmonijnym, idealnym związku, w którym partnerzy rozumieją się bez słów, co wcale nie oznacza zatrzymania się, ale przejście dalej w górę, by żyć pełnią życia.

Jeśli pytamy personalnie, to karta ŚWIAT przedstawia nam osobę, która ma władzę, pozycję i pieniądze. Jest kimś niezwykłym z charyzmą, wielką mądrością i świadomością. Wszystko do czego dąży, potrafi urzeczywistnić. Tworzy stałe związki. Zawsze wspiera bliskich. Jest osobą godną zaufania.

Karta ŚWIAT odwrócona mówi o przeszkodach w działaniu, blokadach, stagnacji. Mamy zbyt wysokie oczekiwania i niemożliwe jest osiągnięcie celu. Negatywne myślenie i brak swobody w działaniu zniechęca nas do wysiłku. Stąd brak efektów lub sukces, który nie cieszy.

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj