Znaczenie karty – UMIARKOWANIE

W TAROCIE karta UMIARKOWANIE oznacza okres wewnętrznego spokoju, stabilizacji i harmonii. To szczęśliwy znak mówiący o cieple rodzinnym i przyjaźni.

Karta UMIARKOWANIE to doskonały znak we wszystkich rozkładach dotyczących bliskich nam osób czy związków, gdyż świadczy o równowadze i dojrzałości emocjonalnej. Ta karta to olbrzymi potencjał i nadzieja na poczucie bezpieczeństwa.

Karta UMIARKOWANIE oznacza okres wolny od napięć i niepokojów. To czas by zadbać o własne ciało i duszę.

W miłości oznacza porozumienie w związku, zgodę, rozwijające się uczucie. W pytaniach o zdrowie to pozytywna prognoza oznaczająca powrót do sił, zdrowy organizm.

Jeśli pytamy personalnie, to karta UMIARKOWANIE przedstawia nam osobę ciepłą, szczerą i solidną. To często czuły i kochający partner na którego możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy. Z taką osobą zestarzejesz się bezkonfliktowo, choć bywa na pierwszy rzut oka mało efektowna.

Karta UMIARKOWANIE odwrócona mówi o marnowaniu sił i środków. To nieporozumienia w rodzinie, konflikty interesów, nieudane związki, brak równowagi wewnętrznej, niechęć do działania, blokada seksualna. W finansach oznacza rozrzutność, natychmiastowe wydawanie zarobionych pieniędzy, brak sukcesów w sferze zawodowej i nauce. To bierność i brak motywacji.

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj