Znaczenie karty – WIEŻA

W TAROCIE karta WIEŻA oznacza, że nadchodzą czasy, które przewrócą do góry nogami twoje życie.

Nagłe, niespodziewane zmiany, dotkliwa strata, która po pewnym czasie może okazać się błogosławieństwem. Przyczyna może być dowolna, lecz wynik zawsze ten sam – szok i uświadomienie sobie, że to co zbudowałeś okazało się iluzją i rozpada się jak domek z kart. Cały trud poszedł na marne. Lecz nie próbuj odbudowywać tego, co zostało zniszczone, nie ma sensu trzymać się ruiny. Reanimować stare to tylko strata czasu i sił. Lepiej zaczekać, przyznać się do klęski, przeżyć swoją rozpacz, by później otrząsnąć się i z nowymi siłami ruszyć ku nowemu.

Karta WIEŻA ostrzega przed utratą stabilizacji życiowej, ważnego stanowiska czy stracie pieniędzy.

W miłości karta WIEŻA oznacza, że nic nie potoczy się gładko, wręcz przeciwnie , twoje plany i zamiary zostaną drastycznie pokrzyżowane, a sytuacja nie zależnie od ciebie, może się całkowicie wymknąć spod kontroli.

Jeśli pytamy personalnie, to karta WIEŻA przedstawia nam osobę dominującą zawsze i wszędzie, niesamowicie upartą. Nieszczęścia jej nie łamią, wręcz wzmacniają, szybko się regeneruje. Rani świadomie i nigdy nie przeprasza.

Karta WIEŻA odwrócona mówi o ustawicznych kłopotach, klęsce, całkowitej przegranej. W rozkładach partnerskich to zapowiedź rozpadu związku.

Dziękuję za Twój komentarz

Skomentuj